MATEŘSKÁ ŠKOLA JEDOMĚLICE, okres kladno

Zvýšení kvality předškolního vzdělávání

profesním rozvojem pedagogického sboru

Vážení rodiče

Dochází nám bílý kancelářský papír (A4), papírové kapesníky v krabičkách a tekuté mýdlo, děkujeme za každý donesený balíček !!!

Zápis do MŠ

Zápis do Mateřské školy Jedomělice, okres Kladno se uskuteční v pátek 10.května 2019 od 13:00 do 16:00 hodin v budově školy.

V době od 23.4.2019 před zápisem si můžete vyzvednout ve školce nebo stáhnout na těchto stránkách (záložka dokumenty): "Přihláška do MŠ a Potvrzení pro lékaře". Vše vyplněné a potvrzené je třeba přinést k zápisu v pátek 10.5.2019 do MŠ Jedomělice. Zákonný zástupce dítěte při zápisu v MŠ předloží svůj doklad totožnosti - občanský průkaz a rodný list dítěte.

Kriteria pro přijetí dětí do MŠ na školní rok 2019/2020 :

1) děti předškolní (poslední rok před nástupem do ZŠ), pro něž je vzdělávání povinné, v příslušném školském obvodu

2) děti, které před začátkem školního roku dosáhnou nejméně třetího roku věku s trvalým pobytem, v případě cizinců místem pobytu v příslušném školském obvodu

3) podle stáří dětí - od nejstarších po nejmladší, které však nejdéle k 1.9.2019 dosáhnou věku 2let.

Moje kniha

V rámci BŘEZNA - měsíce knihy vytvoříme ve školce dětskou knihovnu z oblíbených knížek dětí, které si do školky donesou. Každý si může přinést pouze jednu knihu - podepsanou. Po dobu celého měsíce zůstanou ve školce, kde si je budeme vzájemně půjčovat, všichni prohlížet a číst.

Navštívíme také místní knihovnu v budově OÚ Jedomělice.

Hasiči - Slaný

Ve středu 27.3.2019 pojedeme do Slaného k HASIČŮM (obě třídy). Odjezd ze školky v 8:15 hodin linkovým autobusem do Slaného, zpět v 10:30 hodin do MŠ. Přiveďte děti včas do školky.

Platba: 20,-Kč (bus, voda) ve středu ráno, děkujeme.

ZŠ Slaný

Ve čtvrtek 28.3.2019 pojedeme s předškoláky do ZŠ Slaný Na Hájích. Účastníme se vyučování v první třídě, kam některé děti po prázdninách nastoupí.

Pojedeme linkovým autobusem v 8:15 hodin z Jedomělic, návrat do školky na oběd.

Platba: 20,-Kč. (bus, voda), čtvrtek ráno.

Návštěvy ZŠ Slaný se účastní pouze děti, které nastupují po prázdninách do prvních tříd ZŠ. V MŠ bude tento den pro ostatní děti běžný provoz. Děkujeme.

Kdo je Online

Právě připojeni - hostů: 4