MATEŘSKÁ ŠKOLA JEDOMĚLICE, okres kladno

Jedomělice 20, 273 78 Řisuty, TELEFON:312 589 237, E-MaIL: info@msjedomelice.cz

Projekt EU a MŠMT

HRAJME SI A UČME SE
CZ. 02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004586
je spolufinancován Evropskou unií

Zvýšení kvality předškolního vzdělávání

profesním rozvojem pedagogického sboru

O NÁS

        Naše MATEŘSKÁ ŠKOLA se nachází v obci Jedomělice v severozápadní části okresu Kladno Středočeského kraje. V okolí vesnice jsou lesy, které jsou využívány pro pobyt i výuku dětí. Hlavním záměrem je vést děti k pozitivnímu vztahu k přírodě, lásce k přírodě a její ochraně. Ve výchově dětí je kladen důraz na přípravu dětí na vstup do základní školy a vytváření pozitivních mezilidských vztahů.

        Vzdělávání probíhá ve dvou třídách, v každé třídě je zapisováno 23 dětí. Přilehlá zahrada  po celkové přestavbě v roce 2010 plně odpovídá normám. Pískoviště, pergola, skluzavky i další herní prvky jsou bezpečné a dětmi oblíbené. V mateřské škole je kuchyně s kapacitou 60 obědů. Škola je průběžně dovybavována sportovním zařízením a hračkami. Do mateřské školy dojíždí děti na trase ze Slaného linkovými autobusy. Bezpečnost dětí v autobuse je zajištěna pověřenou osobou, ostatní děti si do školy dopravují rodiče.

         Na škole pracuje stabilizovaný kolektiv osmi pracovníků.

 Škola nabízí:

- hrátky s řečí - logopedické chvilky a praktická cvičení
- pískání pro zdraví - základy hry na flétnu
- návštěvy divadla v Kladně
- jazykový kurz angličtiny
- práce na školní zahrádce
- práce dětí na počítači
- společné akce pro děti a jejich rodiče
- spolupráce se ZUŠ Slaný a ZŠ Tuřany
- spolupráce s PPP
- turistické vycházky a kurzy plavecké výchovy
- návštěvy zemědělské farmy, vycházky do okolních lesů
- besedy o knihách v dětské slánské knihovně, návštěva muzea
- prohlídky různých pracovišť (pekárna, obchod, ...)
- výlet do ZOO (Praha, Chomutov, Ústí nad Labem)
- výlet do historické Prahy
- návštěva pohádkového hradu (Točník, Okoř, Berchtold)

Kdo je Online

Právě připojeni - hostů: 147 

Počet návštěv

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes31
mod_vvisit_counterVčera246
mod_vvisit_counterTento týden487
mod_vvisit_counterTento měsíc976